Zrealizujeme pre Vás: dlažbu na terasu|dlažbu okolo bazénu|bazénový lem|interiérovú dlažbu|obklady interiéru|dlažby a obklady v kúpeľni|príjazdové cesty a chodníky

Sme jediná firma v SR, ktorá sa špecializuje na predaj a realizácie projektov z prírodného kameňa travertín.
Zistiť viac

Prečo travertín.

Travertín je nádherný, prírodný, nadčasový kameň. V lete pri bazéne môžete po ňom chodiť bosou nohou bez obavy že sa na ňom pošmyknete Vy či Vaše deti. Je ideálny materiál na podlahové kúrenie. Spája v sebe originálnu kombináciu nádherného designu a praktických vlastností. Viac info o travertíne.

Naše realizácie.

Aby vynikla krása a rozmanitosť prírodného kameňa je veľmi dôležité, aby ho položil odborník so skúsenosťami. My máme s realizáciou projektov z travertínu viac ako 14-ročné skúsenosti, počas ktorých sme klientom odovzdali už viac ako 200 projektov. Pozrieť nami realizované projekty.

Prečo travertín od nás.

Sme jediná firma v SR, ktorá sa špecializuje výhradne na poradenstvo, predaj a realizácie projektov z travertínu. Sme malá rodinná firma, kde po celý čas budete komunikovať priamo s majiteľom, ktorý ak je treba dovezie materiál či pomôže „chlapom“ s pokládkou. Prečítajte si viac o našej firme TRAVERT.

Ponuka travertínových dlažieb a obkladov

alebo aké projekty vieme pre Vás zrealizovať
Terasy, Dlažby okolo bazénu, Bazénové lemy, Príjazdové cesty, Chodníky

Exteriérová dlažba

Travertínová dlažba je ideálna pre použitie v exteriéri. Vyniká optimálnou kombináciou nádherného originálneho dizajnu a takmer neobmedzenej životnosti. Zároveň je však praktická a vyžaduje si minimálnu údržbu.

Pri správnej realizácií pokládky tento svetlý prírodný kameň krásne absorbuje teplo a tak je možné po ňom chodiť bosým chodidlom i počas teplôt do 40 stupňov celzia. Zároveň je vďaka miernej pórovitosti protišmykový, po impregnácií nevsakuje tekutiny – čo z neho robí ideálny materiál na použitie ako dlažbu na terasu či nádhernú dlažbu okolo bazénu.

Objavte viacej
Dlažba do kuchyne, Dlažba do obývačky, Dlažba na chodbe, Dlažba do vstupnej haly, Schodisko, Recepcia

Interiérová dlažba

Travertín je s obľubou používaný ako dlažba v interiéri v nadštandardných domácnostiach. Ako prírodný kameň má vyšší súčiniteľ prestupu tepla ako drevo či gressové dlažby a je teda ideálny pre použitie spolu s podlahovým kúrením.

Travertínová dlažba v interiéri zároveň vyniká jedinečným originálnym designom, je nadčasová a ľahko sa udržuje.

Objavte viacej
Dlažby do kúpeľne, Obklady do kúpeľne, Dlažby, obklady a mozaiky do sprchy, Umývadlá a Vane z jedného kusu travertínu

Kúpeľňa z travertínu

Travertínová kúpeľňa je výnimočná. Preto si ju do svojich domácností volia výnimoční ľudia z celého sveta. Travertínovú kúpeľnu majú doma speváčka Beyonceé s manželom Jay Z, speváčka Pink či herečka Hilary Swank, mnohí známi herci, športovci či politici.

Travertínové obklady a dlažby v kúpeľni pôsobia prírodne a luxusne zároveň. Zároveň po impregnácií nevsakujú tekutiny, netvoria vodný kameň a sú protišmykové vďaka čomu sú tak ideálnym materiálom práve do nádhernej nadčasovej kúpeľne z prírodného kameňa.

Objavte viacej
Obklad fasády domu, Obklady polyfunkčných objektov, Obklad plotu, Obklad altánku, Obklad krbu

Travertínový obklad v exteriéri

Travertínové obklady v exteriéri mali v histórii vždy svoje miesto v najvýznamnejších budovách a tak je tomu aj dnes. Každý jeden kus obkladu z travertínu je vďaka vyplneniu rozdielnymi horninami originál, ktorý esteticky a vkusne skrášli a odlíši aj váš rodinný dom.

Travertín má prakticky neobmedzenú životnosť, je mrazuvzdorný a po nanesení vrstvy impregnácie voduodpudivý materiál so samočistiacim efektom. Na výber máte „klasické“ veľkoformátované obklady ale aj nádhernú travertínovú mozaiku.

Objavte viacej
Obklad steny, obklady foyer, obklad krbu, obklady v kuchyni

Travertínový obklad v interiéri

Obklady v interiéri z prírodného kameňa travertín sú ideálnou voľbou pre použitie luxusných a nadčasových projektoch. Travertínové obklady majú originálny dizajn a sú dôkazom spoločenského statusu majiteľa.

Na výber máte „klasické“ veľkoformátované obklady ale aj nádhernú travertínovú mozaiku. Uplatnenie nájdu v pohľadových stenách, recepciách, schodiskách, ale aj ako obklady krbov, celoplošný obklad stien – kde sú vhodne oživené zaujímavými doplnkami.

Objavte viacej

Máte záujem o viac informácií a osobné stretnutie?

Kontakty