O nás

Premeníme Vaše predstavy o dokonalej dlažbe a obkladoch na skutočnosť
+
ROKOV SKÚSENOSTÍ
+
ODOVZDANÝCH PROJEKTOV
+
M2 POLOŽENÉHO TRAVERTÍNU

ŠPECIALIZUJEME SA A MÁME VÝSLEDKY

Naša firma TRAVERT je jediná firma na Slovensku, ktorá sa špecializuje výhradne na jeden druh prírodného kameňa –  travertín. Moje meno je Vladimír Jakáb a som konateľom ako aj jediným majiteľom tejto našej malej rodinnej firmy. S dlažbami a obkladmi z travertínu mám viac ako 16-ročné skúsenosti. Rád, ochotne a odborne Vám poradím s výberom správnej formy opracovania travertínu pre Váš projekt. Zároveň pre Vás zabezpečíme rýchle dodanie Vami vybranej dlažby alebo obkladu na Vašu stavbu a zrealizujeme odbornú pokládku tohto nádherného nadčasového materiálu.

Rozhodli sme sa pre špecializáciu na jeden druh vysokokvalitného materiálu, ktorý máme aj my doma. Je nám blízky, radi s ním pracujeme a na našich ukončených projektoch je to aj vidieť. I keď pracujeme s travertínom, ktorý má vysokú hodnotu a tým pádom aj cenu, počas našej histórie sme už zrealizovali na Slovensku viac ako 250 projektov v tých najkrajších nehnuteľnostiach v SR Sami sa teda viete pozrieť, ako vyzerajú nami zrealizované dlažby či obklady v exteriéri alebo interiéri a porovnať či spĺňajú Vaše náročné predstavy.

SME MALÁ RODINNÁ FIRMA

Sme malá rodinná firma a teda po celý čas budete komunikovať so mnou. Prvotná konzultácia štandardne prebieha v našom showroome alebo ak je Váš projekt dostupný z Bratislavy, môžem zobrať vzorky pricestovať aj priamo k Vám na stavbu. Po výbere materiálu, objednávke a úhrade Vám priveziem materiál na Vami určené miesto. Ak treba nemám problém „vyhrnúť si rukávy“ a pomôcť chlapom s pokládkou. Keď bude projekt ukončený, prejdem si ho s Vami osobne a potvrdíme si, že je všetko v poriadku.

Vy tak po celý čas komunikujete s jedným človekom, ktorému na Vašej spokojnosti a referencií záleží najviac zo všetkých, nakoľko od Vašej spokojnosti a referencií je závislá ďalšia existencia našej firmy. Preto ja osobne robím všetko pre to, aby sa pozitívna spätná väzba na kvalitu našich materiálov, kvalitu a precíznosť našej pokládky šírila aj naďalej.

STÁLE NA SEBE PRACUJEME A ZNIŽUJEME VAŠE NÁKLADY

Aj keď je v našom tíme máme len pár členov (ja plus 2ja pokladači) stále na sebe pracujeme. Pravidelne naše vzorky dopĺňame o nové „variácie“, obnovujeme naše „stroje“ tak aby boli v čo najlepšej kondícií a mohli sme realizovať pokládku k Vašej maximálne spokojnosti. Vďaka viac ako 16 -ročnej špecializácii na pokládku jedného druhu kameňa vieme danú zákazku realizovať kvalitne a rýchlo zároveň, čo pre Vás – našich klientov znamená nižšie náklady a rýchlejšiu realizáciu.

V roku 2019 sme sa taktiež osamostatnili a presťahovali do nových priestorov na Muchovom námestí v Bratislave. Zároveň sme v roku 2019 kúpili aj novú dodávku s väčšou kapacitou, čo nám umožnilo mať nové spoľahlivé auto a zníčiť cenu za dopravu pre Vás – našich klientov.

AKO TO CELÉ ZAČALO

S dlažbami a obkladmi z travertínu pracujem viac ako 16 rokov.  Konkrétne od roku 2004, kedy som pracoval v stavebníctve v Londýne. Postupne som svoje zameranie viac a viac špecializoval, až som skončil pri obkladoch a dlažbách z travertínu. Je podľa môjho názoru najteplejší a najpríjemnejší materiál na použitie v domoch a bytoch. Travertín sa stal mojou vášňou a je ňou dodnes.

Po návrate na Slovensko som sa s myšlienkou, že travertín je nádherný materiál a na Slovensku sa mu nikto cielene nevenuje zdôveril bratrancovi, ktorý v tom období už úspešne podnikal v inej oblasti. Ten mi dodal odvahu a pomohol so založením firmy, zmluvnej dokumentácie, tvorbou webstránky ako aj marketingom, či účtovníctvom.

Môj cieľ bol od začiatku špecializácia na jeden materiál a sústredenie sa na kvalitné poradenstvo a služby, tak ako to bolo štandardom vo firme kde som v Anglicku pracoval. Aj dnes sa v TRAVERTe nehrnieme za získaním stoviek projektov zo sto materiálov, práve naopak. Realizujeme ročne len desiatky projektov, každý z nich je však originál a snažíme sa aby v čo najväčšej miere splnil klientove– Vaše očakávania. Preto ak chcete použiť vo vašom dome, či byte travertín a obrátite sa na nás, môžem vám osobne garantovať profesionálny ale zároveň i osobný, ľudský prístup a spokojnosť s dodaným kameňom ako i kvalitou realizácie.

JE PRE VÁS TRAVERTÍN VHODNÝ

Podľa môjho názoru a to som počas mojej praxe mal možnosť pracovať s rôznymi druhmi kameňov je travertín jedinečný. Je nádherný, originálny a nadčasový zároveň, vďaka čomu môžeme stretávať klientov, ktorí sú rozhľadení, majú vkus, vedia, čo chcú a sú ochotní investovať do najlepšieho pomeru dizajnu, životnosti a originality na trhu. Máme to šťastie a konkurenčnú výhodu, že travertín bol, je a stále bude „in“ vďaka svojej nadčasovosti a nóblese. Travertín skrátka nie je len výstrelkom doby. Je to nadčasový symbol vkusu, úspechu, zrelosti, rozhľadenosti a spoločenského statusu majiteľa.

Travertín sa dá opracovať do modernej leštenej podoby alebo nechať matný s priznaním pórov pre klientov, ktorí ladia svoj domov do rustikálneho štýlu. Travertín dovážame z rôznych štátov Európy. Klienti tak majú na výber z viac ako sto druhov farebnosti a opracovania tohto prírodného kameňa. Dokázali sme tak uspokojiť a zrealizovať predstavy mnohých náročných  klientov a som presvedčený že dokážeme naplniť aj Vaše očakávania.