Užite si zariaďovanie vášho domova

Zariaďujete si dom, či byt alebo jeho okolie? Užite si to! Je to jedno z najkrajších období vo vašom živote.

 

 

Zistil som, že dokážem rozpoznať ľudí, ktorí si práve zariaďujú svoju domácnosť. Či už ide o mladé dvojice budujúce svoje prvé hniezdočko, nedefinovateľných singles alebo zrelých ľudí, ktorí presne vedia, čo chcú. Možno je to profesionálna deformácia, ale z tých ľudí to proste vycítim. Srší z nich totiž zvláštne fluidum. Je to akási kombinácia nadšenia, ktoré sa prelína s nerozhodnosťou a jasnej vízie, ktorú zrazu zneistí nová inšpirácia. Srdce, ktoré bojuje s rozum. Rozum, ktorý sa snaží dohovárať srdcu. Spoznávate sa?

Nebude to chladné? Nebude to zbytočne drahé? Ako to bude vyzerať, keď na to zasvieti slnko? Čo na to povedia kamaráti, známi, rodina? Ako sa v takom dome/byte budeme cítiť? Je to vhodné pre deti? Výpočtom podobných otázok by som mohol pokračovať a zaplnil by som niekoľko stránok. Zariaďovanie domu alebo bytu má skrátka svoje čaro. A vždy je dobré, ak sa máte s kým o tom poradiť. Ak je na blízku niekto, kto vaše predstavy pretaví do reality alebo ak bude treba, uvedie vás do reality.

 

Máme šťastie na klientov 

V TRAVERTE sme špecialistami na prírodný kameň travertín. Radíme, konzultujeme, navrhujeme a nakoniec realizujeme. Každý z našich klientov je pre nás zároveň inšpiráciou. Máme totiž to šťastie, že travertín oslovuje najmä úspešných a rozhľadených ľudí s vkusom – ľudí na úrovni, ktorí vedia, čo chcú. Nie sú to ľudia davu. Majú radi výnimočnosť. Nie lacnú exhibicionistickú výstrednosť, ale originálne vystúpenie z davu – ďaleko od gýčových trendov doby.

 

Navštívte Showroom Travertínu v Bratislave

Príďte sa pozrieť a inšpirovať sa do nášho showroomu na Bancíkovej 1/A v Bratislave. Pri dobrej káve sa porozprávame o vašich predstavách.

 

S pozdravom

Vladimír Jakáb, konateľ TRAVERT

Galéria