Vane z prírodného kameňa travertín – len pre vyvolených, alebo ?

V našej ponuke nájdete luxusné travertínové obklady a dlažby z travertínu. Ako ste určite v poslednej dobe zachytili, rozširujeme našu ponuku i o luxusnú sanitu, vodovodné batérie a iné doplnky do kúpeľne spojené s našou hlavnou činnosťou. Jednou z vychytávok, určených skutočne len pre vyvolených sú z jedného kusu vyrezané vane prírodného kameňa travertín. Design týchto vaní je nádherný, životnosť prakticky neobmedzená, treba si len vybrať.

Hlavnou výhodou pri výbere travertínovej vane od našej firmy TRAVERT je,  že Vám ju vyrobíme na mieru – teda zvolíte si presné rozmery, druh travertínu, žilovanie. Ceny sú pri tomto segmernte už od výborných  11,499 €

Nižšie nájdete niekoľko fotografií a inšpirácií u internetu, ako by mohla vaša vaňa vyzerať. Ako uvádzame vyššie, vyrobíme vám ju na mieru, čiže môžete byť tvorivý a mať vo svojej kúpeľni jedinečný originál, ktorý nebude mať nikto iný na svete.

Menšou nevýhodou týchto vaní je, že sú určené hlavne pre investorov, ktorí majú celý projekt premyslený do detailu už pred začiatkom výstavby. Z titulu váhy travertínovej vane viac ako 2000kg, musí byť totiž do kúpeľne umiestnená prad uzavretím stropu. Po jej umiestnení sa zafixuje, ďalej sa dom stavia a odbalí sa až pri finalizácii kúpeľne. Ale veď o tom luxusné projekty sú, o vychytávkach ako je travertínová vaňa.

Galéria