Blog

Novinky našej firmy

Svetelná reklama v našom showroome

Tento týždeň v našom novom showroome na Muchovom námestí v Bratislave inštalovali svetelnú reklamu. Už len pár detailov a showroom bude pripravaní a nájdete v ňom viac ako 100 druhov travertínu.

Čítať viac

Nová webstránka pre rok 2019

Po mesiacoch príprav sme v novembri 2018 publikovali novú webstránku našej spoločnosti. Nájdete na nej viac ako 200 nami zrealizovaných projektov, všetky výhody travertínu, fotografie nášho tímu ako aj nášho vybavenia a showroomu v Bratislave.

Čítať viac

Presťahovali sme sa na Muchovo námestie za Starý Most v Bratislave

Vážení klienti a záujemci o nádherný prírodný kameň TRAVERTÍN.

Čítať viac

Vizualizácia – polep auta – TRAVERT.sk

Tak, dnes nám  “naša” agentúra (Adverti)  preposlala finálne vizualizácie polepov našej novej dodávky a po schválení ich zadala do výroby. V júli 2018 Vám travertínové dlažby už privezieme na takto polepenom aute. Tešíme sa na Vás.

Čítať viac

Nový člen nášho tímu – Fiat Ducato

“Naše rady” posilnil nový člen – kvalitný pomocník FIAT DUCATO s vyššou nosnosťou a objemom nákladného priestoru ako predchádzajúce autíčko Peugeot Boxer. Práve pripravujeme polepy automobilu a ak si vyberiete obklady a dlažby z našej ponuky v “letnej sezóne 2018″, váš nádherný materiál vám privezieme už na tejto novučičkej dodávke.

Čítať viac

Dlažby z prírodného kameňa travertín a prečo ich použiť na terasu

Dlažby z prírodného kameňa travertín sú zaujímavé svojou štruktúrou, nadčasovým designom ale i mnohými praktickými vlastnosťami. Sú takmer bezúdržbové, majú neobmedzenú životnosť a sú pochôdzne bosou nohou aj pri najvyšších teplotách. V našom článku nájdete ďalšie výhody travertínu a fotografie na Slovensku nami realizovaných projektov.

Čítať viac

Vladimír Jakáb a naše realizácie v časopise Pekné bývanie

V časopise Pekné bývanie 7/2017 sa objavila aj naša firma TRAVERT.

Čítať viac

8 druhov prírodného kameňa, ktoré môžete použiť ako dlažbu okolo bazéna

Dnes pri hľadaní inšpirácie pre jedného z klientov som našiel tento zaujímavý článok o prírodných kameňoch, ktoré je možné použiť ako dlažby okolo bazénov. My v TRAVERTe sme si svojho “favorita – travertín” našli už v roku 2004. Pre tých z vás, ktorí hľadáte inšpiráciu pre dlažbu okolo bazéna či na terasu môže byť tento článok tiež zaujímavou inšpiráciou.

Čítať viac

Realizácie v roku 2017

Sezóna a realizácie “našich projektov z nášho prírodného kameňa” sú v plnom prúde. Stačí si pozrieť a inšpirovať sa v časti referencie.

Čítať viac

Práve dokončené projekty jeseň 2016

Podarilo sa nám dokončiť niekoľko nádherných projektov. Patria medzi ne hlavne veľmi originálne kúpeľne zo žltého travertínu, travertínové schody, travertínová fasády či zaujímavý obklad skleníka.

Čítať viac

Nájnovšie dokončené projekty leto 2016

Ukončili sme niekoľko zaujímavých projektov. Ako sa vám páčia ?

Čítať viac

Nasiakavosť travertínu a ako ju zastaviť pomocou impregnácie

Často sa stretávame s otázkou ako je to s udržovaním travertínu. S obavami klientov pred použitím prírodného kameňa v miestach, kde môže prísť k nasiaknutiu travertínu. Ako je to teda s nasiakavosťou travertínu, ako jej veľmi jednoducho zamedziť a urobiť z travertínu dlažbu či obklad s veľmi jednoduchou údržbou. 

Čítať viac